image1 image2 image3
Jesteś tutaj:

Krwiodawstwo

Krwiodastw

Opieka nad chorym

Opieka nad chorym w domu

Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc

Aktualności
Noworoczne spotkanie HDK PDF Drukuj Email
czwartek, 15 grudnia 2022 12:20

Więcej…Serdecznie zapraszamy Honorowych Dawców Krwi Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej na Noworoczne Spotkanie, które odbędzie się w dniu 08.01.2023 r. w Tarnogrodzkim Domu Kultury.

Spotkanie Noworoczne odbywać się będzie przy okazji akcji poboru krwi w Tarnogrodzie.

Więcej…
 
Wieczerza Wigilijna PCK dla potrzebujących PDF Drukuj Email
poniedziałek, 12 grudnia 2022 16:39

Więcej…22.XII.2022r. tj. czwartek) biłgorajski oddział PCK organizuje Wieczerzę Wigilijną dla osób potrzebujących, samotnych, bezdomnych i wykluczonych społecznie.

Program spotkania obejmuje: wysłuchanie ewangelii o narodzeniu Jezusa Chrystusa, spożywanie tradycyjnych dań wigilijnych, wspólne kolędowanie oraz wydawanie paczek żywnościowych.

Zapisy prowadzi biuro PCK w Biłgoraju do 19.XII. br.

Więcej…
 
Mikołajkowe spotkanie w Biłgoraju PDF Drukuj Email
środa, 07 grudnia 2022 08:47

Więcej…Święty Mikołaj  odwiedził dzieci z Polski i z Ukrainy. Najmłodszym wręczy prezenty podczas uroczystości, którą w świetlicy Komendy Powiatowej PSP w Biłgoraju zorganizował biłgorajski oddział PCK.

Do dzieci trafiło ponad 70 prezentów. Podczas spotkania ze Świętym Mikołajem były także zabawy plastyczne, gry zręcznościowe oraz wspólne śpiewanie piosenek. Organizatorzy postawili przede wszystkim na integrację.

Więcej…
 
Spotkanie Honorowych Dawców Krwi PDF Drukuj Email
piątek, 25 listopada 2022 09:09

Więcej…Po przerwie wywołanej pandemią Covid-19, 24.11.2022 r. w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej PSP w Biłgoraju odbyło się spotkanie Honorowych Dawców Krwi z powiatu biłgorajskiego. Organizatorem wydarzenia był biłgorajski Oddział PCK, a spotkanie odbyło się w ramach Dni Honorowego Krwiodawstwa PCK.

Powiat biłgorajski wyróżnia się na tle Lubelszczyzny pod względem liczby Honorowych Dawców Krwi i liczby organizowanych akcji terenowych. W skali tego roku jest to już około 50 akcji, z liczbą pobranych blisko 2300 donacji donacji. Były one organizowane przez klubu honorowych dawców krwi, stowarzyszenia i osoby indywidualne w ścisłej współpracy z OR PCK w Biłgoraju i RCKiK w Lublinie oraz w partnerstwie z samorządami, instytucjami czy parafiami. Dużym zainteresowaniem cieszą się terenowe akcje krwi organizowane w szkołach.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 50