image1 image2 image3
Jesteś tutaj:

Krwiodawstwo

Krwiodastw

Opieka nad chorym

Opieka nad chorym w domu

Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc

Aktualności
Gwiazdka z PCK PDF Drukuj Email
czwartek, 23 grudnia 2021 13:24

Więcej…Przygotowana przez PCK w Biłgoraju pomoc w formie paczek żywnościowych na Święta Bożego Narodzenia trafiła do 120 osób/rodzin.

Wśród różnych art. żywnościowych o przedłużonym terminie do spożycia dla 40 osób przygotowano dania wigilijne.

Wszystkim darczyńcom  którzy wsparli nas podczas zbiórki w sklepach STOKROTKA w Biłgoraju oraz właścicielom barów tj. PYCHOTKA, FINAZI, Piekarni  T. Szcząchora, pierogarni Z. Nowakowskiego, Gazdy oraz Masarni WASĄG.

Poprawiony: czwartek, 23 grudnia 2021 13:47
Więcej…
 
Odsłonięcie tablicy historycznej na budynku PCK w Biłgoraju PDF Drukuj Email
poniedziałek, 06 grudnia 2021 13:39

Więcej…

Dnia 06.12.2021 r. w obecności władz i działaczy PCK i mediów lokalnych, przed budynkiem biura przy ul. 3-go Maja 79 odsłonięto tablicę poświęconą blisko 100-letniej historii budynku naszej instytucji.

Gablotę wraz z tablicą  zaprojektował i wykonała firma reklamowa Pikul-Media Przemysław Pakuła. Gablota podzielona jest na dwie części, część historyczną i miejsce na informacje bieżące.

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą historią naszej biłgorajskiej instytucji.

Więcej…
 
Projekt na rzecz rozwoju wolontariatu PDF Drukuj Email
piątek, 19 listopada 2021 13:00

Drodzy Krwiodawcy - koordynatorzy i organizatorzy akcji poboru krwi w powiecie biłgorajskim.

Więcej…Lubelski Oddział Okręgowy PCK w Lublinie przy współudziale z placówkami rejonowymi PCK, realizuje projekt na rzecz rozwoju wolontariatu osób dorosłych w zakresie wzmacniania ruchu honorowego krwiodawstwa.

Projekt skierowany jest do krwiodawców oraz koordynatorów i organizatorów akcji poboru krwi. Na terenie powiatu biłgorajskiego mamy kilkanaście osób bardzo aktywnych w dziedzinie honorowego krwiodawstwa. Pragnieniem naszym jest, aby te osoby oraz osoby chętne do działania wzięły udział w projekcie, którego efektem będzie wypracowanie pozytywnego wizerunku i kompetentnego wolontariusza-krwiodawcy działającego na rzecz rozwoju krwiodawstwa.

Więcej…
 
Biłgorajski Oddział PCK wsparł potrzebujących PDF Drukuj Email
wtorek, 19 października 2021 14:11

Paczki żywnościowe, talerz ciepłej zupy, słodkie babeczki i chleb. Takie dary otrzymały osoby potrzebujące, które dnia 18.10.2021 r. przyszły do biłgorajskiego Oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża. Łącznie wydano 50 paczek i ponad 100 talerzy zupy.

Więcej…Akcja łączy w sobie trzy wydarzenia. - Obchodzimy Dzień Chleba, Dzień Żywności i Dzień Walki z Głodem. W związku z tym chcieliśmy w sposób szczególny wyjść do osób potrzebujących. Częstowaliśmy wszystkich talerzem ciepłej zupy, chlebem i słodkościami. Każdy także otrzymał paczkę żywnościową i specjalnie na tę okazję upieczony świeży bochen chleba. Były również kanapki ze smalcem wiejskim i domowe ogórki - poinformował Kierownik Biura Edward Kurzyna.

Poprawiony: wtorek, 19 października 2021 14:15
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 50