image1 image2 image3
Jesteś tutaj:

Krwiodawstwo

Krwiodastw

Opieka nad chorym

Opieka nad chorym w domu

Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc

Aktualności
Podsumowanie trzyletniego projektu dla Seniorów CZAS PDF Drukuj Email
czwartek, 07 kwietnia 2022 08:07

Więcej…04 kwietnia 2022 r. w świetlicy ZR PCK w Biłgoraju odbyło się spotkanie podsumowujące trzyletni program wspierania i aktywizacji osób starszych pt. Centrum Zagospodarowania Aktywnych Seniorów. Projekt realizowany był w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 oraz współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. Realizacja projektu polegała na prowadzeniu w 14 rejonach naszego województwa Klubów Seniora CZAS.

Prawdziwą wartością projektu była integracja seniorów. W biłgorajskim klubie seniora CZAS uczestniczyło blisko 100 osób.

Więcej…
 
Apel PCK w Biłgoraju o pomoc uchodźcom PDF Drukuj Email
wtorek, 15 marca 2022 08:31

W magazynie PCK w Biłgoraju brakuje żywności oraz art. higienicznych.

Więcej…Do PCK w Biłgoraju po pomoc zgłasza się coraz więcej uchodźców wojennych. Dotychczas tj. na dzień 10.03.2022 r. /przez okres dwóch tygodni/ dzięki ofiarności naszego społeczeństwa zebraliśmy blisko 2,5 tony żywności oraz 300 kg  środków higienicznych, oraz 5 145 zł. do puszek PCK.

Pomoc tą sukcesywnie rozdysponowaliśmy wśród  280 uchodźców zamieszkałych w naszym rejonie, dwukrotnie udzieliliśmy pomocy  blisko 100 uchodźców zamieszkałych w internacie ZSBiO, oraz doposażyliśmy trzy transporty humanitarne na Ukrainę tj. na tereny objęte wojną.

Więcej…
 
PCK ogłosił zbiórkę darów na pomoc Ukrainie PDF Drukuj Email
sobota, 26 lutego 2022 08:50

Więcej…Polski Czerwony Krzyż prowadzi zbiórkę rzeczową na pomoc uchodźcom z Ukrainy. Zbierane są środki opatrunkowe, środki czystościowe, artykuły żywnościowe o przedłużonym terminie do spożycia, nowe koce i śpiwory itp. Nie zbieramy odzieży.

Punkt zbiórki w Biłgoraju utworzony jest w PCK przy ul. 3-go Maja 79 oraz w niektórych sklepach na terenie miasta Biłgoraj. Prosimy o wsparcie naszych działań na rzecz Pomocy Ukrainie.

 
Na pomoc Ukrainie! PDF Drukuj Email
piątek, 25 lutego 2022 07:58

Więcej…W związku z tragicznymi wydarzeniami na Ukrainie, Polski Czerwony Krzyż uruchamia zbiórkę środków pod hasłem #napomocUkrainie. PCK jest przygotowany, aby zorganizować pomoc dla obywateli Ukrainy poszkodowanych w wyniku konfliktu zbrojnego.

Polski Czerwony Krzyż na bieżąco monitoruje sytuację i dostosowuje swoje działania do panujących warunków. Uruchamiamy zbiórkę środków finansowych na rzecz pomocy ofiarom wojny na Ukrainie. Wszystkie nasze akcje będą skoordynowane z działaniami Międzynarodowej Federacji Stowarzyszeń Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca i Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża oraz Ukraińskiego Czerwonego Krzyża, który działa na miejscu zdarzenia - mówi Jerzy Bisek, prezes Polskiego Czerwonego Krzyża.

Poprawiony: piątek, 25 lutego 2022 14:03
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 50