image1 image2 image3
Jesteś tutaj:

Krwiodawstwo

Krwiodastw

Opieka nad chorym

Opieka nad chorym w domu

Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc

Aktualności
Wojewódzka Czerwonokrzyska Senioriada w Biłgoraju PDF Drukuj Email
środa, 01 września 2021 07:34

Więcej…Czternaście drużyn reprezentujących poszczególne powiaty województwa lubelskiego, wzięło udział w Wojewódzkiej Senioriadzie Polskiego Czerwonego Krzyża.

Wydarzenie odbyło się 31.VIII 2021 r. na obiektach OSiR, a ich organizatorem był Oddział Okręgowy PCK w Lublinie, Oddział Powiatowy PCK w Biłgoraju oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju.

Senioriada to zawody sportowo - rekreacyjne przeznaczone dla członków klubu seniora projektu CZAS. Uczestnicy mogli sprawdzić swoją kondycję fizyczną, koordynację ruchową i aktywnie spędzić czas. Celem wydarzenia była przede wszystkim integracja oraz dobra zabawa w miłej, przyjacielskiej atmosferze.

Poprawiony: środa, 01 września 2021 07:41
Więcej…
 
Kursy pierwszej pomocy wśród krwiodawców PDF Drukuj Email
poniedziałek, 26 lipca 2021 11:10

Więcej…Dzięki darowiźnie pieniężnej otrzymanej od firmy MODEL Opakowania w Biłgoraju na realizację projektu pt. Oddaj krew - naucz się pierwszej pomocy i zostań ratownikiem życia w PCK rozpoczęto prowadzenie szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy wśród osób którzy rozpoczęli przygodę z oddawaniem krwi.

Z uwagi na wagę poruszanych tematów i ćwiczeń, zainteresowanych  osób jest wiele. Wszystkich krwiodawców chętnych ukończeniem kursu i otrzymaniem certyfikowanego zaświadczenia zachęcamy do zapisywania się w biurze PCK.

Więcej…
 
Spotkanie HDK w Starostwie PDF Drukuj Email
piątek, 16 lipca 2021 07:07

Więcej…Dnia 15.VII. br. w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju odbyło się uroczyste spotkanie Honorowych Dawców Krwi, władz samorządowych i PCK, podczas którego wręczono 11 krwiodawcom odznaki "HDK - Zasłużony dla Zdrowia Narodu”.

A mianowicie: Gąsior Robert /mieszkaniec miasta Biłgoraj/, Niemczyk Tadeusz /gmina Biszcza/, Siemczyk Jan /gmina Radecznica/, Sprysak Stanisław /miasto Biłgoraj/, Woźnica Sylwester /gmina Frampol/, Jamroz Marek /miasto Biłgoraj/, Cybulski Tomasz /miasto Biłgoraj/, Karolczak Tomasz /miasto Biłgoraj/, Kotyła Wojciech /gm. Frampol/, Kurzyński Tomasz /gm. Tereszpol/, Nowak Sławomir /gm.Biłgoraj/.

Więcej…
 
Informacja o pozyskaniu sponsorów wspierających HDK PDF Drukuj Email
czwartek, 08 kwietnia 2021 12:41

Więcej…W okresie przedświątecznym udało nam się pozyskać sponsorów na materiały promocyjne HDK, które będą rozdawane podczas najbliższych akcji poboru krwi.

I tak na akcję w Majdanie Starym - dla każdego krwiodawcy koszulki z nadrukiem - 120 szt. (fundator firma H-U "JAN" w Majdanie St.), oraz na akcje w powiecie Biłgorajskim (Starostwo Powiatowe) - torby eko - 300 szt.

Ponadto dla krwiodawców pierwszorazowych (ufundowane przez firmę MODEL - opakowania) - proponujemy bezpłatne szkolenie z pierwszej pomocy. Plakaty w załączeniu. Pozdrawiam.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 50