image1 image2 image3
Jesteś tutaj:

Krwiodawstwo

Krwiodastw

Opieka nad chorym

Opieka nad chorym w domu

Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc

Aktualności
VI Rowerowy Rajd Gwiździsty HDK PDF Drukuj Email
wtorek, 14 czerwca 2022 07:44

Więcej…12.VI.2022 roku w ramach Światowego Dnia Krwiodawcy odbył się Rowerowy Rajd Gwiaździsty HDK Ziemi Biłgorajskiej do Majdanu Starego. Wzięło w nim udział ok. 80 krwiodawców z rodzinami z pięciu miejscowości gdzie w ciągu roku odbywają się akcje poboru krwi.

Po uroczystej Mszy Świętej odprawionej w kościele parafialnym wszyscy cykliści i goście zaproszeni uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym. Na uroczystościach był obecny diecezjalny kapelan HDK ks. Adrian Borowski w Oleszyc.

Więcej…
 
8 maja Światowy Dzień CK i CP w Biłgoraju PDF Drukuj Email
niedziela, 08 maja 2022 10:34

Więcej…Każdego roku 8 maja, w rocznicę urodzin założyciela Czerwonego Krzyża - Henriego Dunanta, obchodzimy Światowy Dzień Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca. To dzień, w którym świętujemy wyjątkowość, jedność i siłę naszego Ruchu, a przede wszystkim promujemy zasady humanitaryzmu, życzliwości i poszanowania godności dobrego człowieka.

Z tej też okazji na placu przed budynkiem PCK w Biłgoraju usadowiono maszt i zorganizowano uroczyste podniesienie flagi PCK. W uroczystości wzięli udział działacze biłgorajskiej organizacji czerwonokrzyskiej.

Więcej…
 
VI Rowerowy Rajd Gwiaździsty HDK Ziemi Biłgorajskiej PDF Drukuj Email
wtorek, 03 maja 2022 09:28

Więcej…Polski Czerwony Krzyż, Rejonowa Rada HDK w Biłgoraju, Parafialny Klub HDK w Majdanie Starym oraz Wójt Gminy Księżpol zapraszają do wzięcia udziału w VI Rowerowym Rajdzie Gwiaździstym Honorowych Dawców Krwi Ziemi Biłgorajskiej.

Rajd Gwiaździsty odbędzie się dnia 12 czerwca 2022 r. (niedziela). Formalnym warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest zapisanie się na listę uczestników do dnia 10.06.2022 r. Zapisanie się na listę uczestników rajdu stanowi potwierdzenie zapoznania się z niniejszym Regulaminem rajdu i zobowiązanie do przestrzegania jego postanowień.

Więcej…
 
Świąteczna pomoc dla potrzebujących PDF Drukuj Email
piątek, 15 kwietnia 2022 08:03

Więcej…120 paczek z artykułami żywnościowymi rozdał Polski Czerwony Krzyż w Biłgoraju na Święta Wielkiej Nocy. Paczki trafiły do osób ubogich i potrzebujących z terenu powiatu biłgorajskiego oraz do uchodźców którzy uciekli z Ukrainy przed wojną.

W paczkach znalazła się wędlina, konserwy, wyroby do wypieku ciast, słodycze, olej, margaryna, herbata, kawa, kakao, dania instant, przyprawy, jajka, ser czy świąteczne babki. To wszystko pozwoli osobom przygotować świąteczne śniadanie oraz posiłki na czas Świąt Wielkiej Nocy.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 50